INTENCJE MSZALNE
16.06 – 23.06.2024
 
16.06.2024 XI NIEDZIELA ZWYKŁA.
7.30 Godzinki.
8.00 W intencji budowniczych Ołtarzy Bożego Ciała.
10.30 Za + ojca Kazimierza Kuźnik msza ofiarowana od syna i córki z rodzinami.
13.00 Ślub: Paulina Jamiołkowska i Dariusz Pożar.
16.00 Nieszpory.
16.30 Za + Leszka Tworkowskiego w 1 rocznicę śmierci.
PAMIĘTAJ:+ Tworkowski Leszek 2023.
17.06.2024 PONIEDZIAŁEK.WSPOMNIENIE ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO, ZAKONNIKA.
18.00 Za ++ dusze czyśćcowe.
PAMIĘTAJ:+ Mołdrzyk Karol 1998, Kubasiak Maria 2008, Piecha Józef 2014, Żulewska Bogumiła 2016.
18.06.2024 WTOREK. DZIEŃ POWSZEDNI.
18.00 Za + Zofię Węgrzyk, męża Jana, rodziców z obu stron.
PAMIĘTAJ:+ Cieślik Krystyna 2012, Piecha Anna 2013.
19.06.2024 ŚRODA. Wspomnienie św. Romualda Opata.
18.00 Za + Annę Piecha, matkę Antoninę w rocznicę śmierci.
PAMIĘTAJ:+ Węgrzyk Zofia 2019.
20.06.2024 CZWARTEK. DZIEŃ POWSZEDNI.
16.30 Modlitwa o powołania.
17.00 Za + Anielę Piecha, męża Ryszarda i 2 synów.
PAMIĘTAJ:+ Janowiec Józefa 2014, Dziewior Jadwiga 2019.
21.06.2024 PIĄTEK. WSPOMNIENIE ŚW. ALOJZEGO GONZAGI, ZAKONNIKA.
9.00 W intencji uczniów , nauczycieli, wychowawców, pracowników naszej szkoły na zakończenie Roku Szkolnego.
17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego
18.00 Za + Marię i Roberta Kołowrot.
PAMIĘTAJ:+ Brachman Józef 2006, Kłosek Tadeusz 2011, Ziębakowska Stefania 2015, Grobarek Jerzy 2016.
22.06.2024 SOBOTA. WSPOMNIENIE ŚW. PAULINA Z NOLI, BISKUPA.
15.00 Roczek: Natan Czempiel.
17.30 Nabożeństwo do Św. Rity.
18.00 Za + Franciszka Węgrzyk, córkę Pelagię, wnuka Bogusława i synową Lucynę.
PAMIĘTAJ:+ Gilner Marta 1980, Ferdyn Anna 1984, Przybyła Irena 2017.
23.06.2024 XII NIEDZIELA ZWYKŁA.
7.30 Godzinki.
8.00 Za ++ zmarłych w tym roku parafian i dusze czyśćcowe.
10.30 Za + Bernarda Niewelt ofiarowana od córki i syna z rodzinami.
16.00 Nieszpory.
16.30 Za + Sylwię Kraczyńską.
PAMIĘTAJ:+ Miera Franciszek 2003.
 
 
INTENCJE MSZALNE 9.06. – 16.06.2024
 
9.06.2024 X NIEDZIELA ZWYKŁA.
7.30 Godzinki.
8.00 Za + Sylwię Benek.
10.30 Za + Małgorzatę Remiorz od koleżanek i kolegów z rocznika.
16.00 Nieszpory.
16.30 Za + Józefa i Matyldę Skupień , córkę Jadwigę, syna Norberta, Laurę i Ernesta Plucik, córkę Eugenię.
PAMIĘTAJ:+ Skupień Józef 1988, Benek Sylwia 2003.
10.06.2024 PONIEDZIAŁEK. DZIEŃ POWSZEDNI.
18.00 Za + rodziców Bronisławę i Hermana Małek i ich rodziców.
PAMIĘTAJ:+ Tkocz Franciszek 1974, Kłosek Paulina 1978, Majdak Maria 1996.
11.06.2024 WTOREK. WSPOMNIENIE ŚW. BARNABY , APOSTOŁA.
18.00 Za + Marię i Józefa Majdak, Edwarda i Helenę Matusz, wnuka Roberta.
PAMIĘTAJ:+ Kuczera Lidia 2009.
12.06.2024 ŚRODA. WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONYCH MĘCZENNIKÓW JÓZEFA CZEMPIELA, EMILA SZRAMKA, PREZBITERA I TOWASZYSZY.
18.00 Za + Lidię Kuczera, męża Alfreda, córkę Blandynę, pokrewieństwo Kuczera, Wandę Kwiecień.
PAMIĘTAJ:+ Kołowrot Zygmunt 2005.
13.06.2024 CZWARTEK. WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO Z PADWY, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA.
19.30 Różaniec.
20.00 Za + Adama Klyszcz.
PAMIĘTAJ:+ Klyszcz Adam 1996, Frystacka Helena 1997.
14.06.2024 PIĄTEK. WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEGO MICHAŁA KOZALA, BISKUPA I MĘCZENNIKA.
18.00 Za + Henryka Przybyłek i Wilibalda Ćwielong.
PAMIĘTAJ:+ Kolarczyk Marek 1987, Piecha Aniela 2009.
15.06.2024 SOBOTA. DZIEŃ POWSZEDNI.
12.00 Ślub: Julia Pierchała i Mateusz Okruta.
17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00 Za + Klarę i Stefana Reclik, Michała Głąbica, Marka Owczorz, Bernarda Niewelt.
PAMIĘTAJ:+ Reclik Klara 1986, Peszke Helmut 2002.
16.06.2024 XI NIEDZIELA ZWYKŁA.
7.30 Godzinki.
8.00 W intencji budowniczych ołtarzy Bożego Ciała.
10.30 Za + ojca Kazimierza Kuźnik msza ofiarowana od syna i córki z rodzinami.
13.00 Ślub: Paulina Jamiołkowska i Dariusz Pozór.
16.00 Nieszpory.
16.30 Za + Leszka Tworkowskiego w 1 rocznicę śmierci.
PAMIĘTAJ:+ Tworkowski Leszek 2023.
 
 
 
INTENCJE MSZALNE 2.06. – 9.06.2024.
 
2.06.2024 IX NIEDZIELA ZWYKŁA.
7.30 Godzinki.
8.00 Za ++ dusze czyśćcowe z ofiar składanych do skarbonki.
10.30 Dz. Bł. Z okazji 5 rocznicy ślubu Pawła i Małgorzaty Brachman o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Częstochowskiej.
Chrzest: Zuzanna Filipczyk i Oliwier Honca.
16.00 Nabożeństwo eucharystyczne z procesją.
16.30 Chrzest: Jaśmina Szulc.
3.06.2024 PONIEDZIAŁEK. WSPOMNIENIE ŚWIETYCH MĘCZENNIKÓW KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY.
18.00 Za + Romana Łukaszczyk, żonę Klarę, Floriana Kłosek i córkę Stefanię.
PAMIĘTAJ:+ Skupień Zenon 1990, Brachman Ryszard 1996.
4.06.2024 WTOREK. DZIEŃ POWSZEDNI.
18.00 Za + Irenę Kapłanek od Marii i Krzysztofa Rusek z rodziny.
PAMIĘTAJ:+ Piecha Karolina 1976.
5.06.2024 ŚRODA. WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO , BISKUPA
I MĘCZENNIKA.
18.00 W intencji budowniczych ołtarzy Bożego Ciała.
PAMIĘTAJ:+ Bronikowska Danuta 2023.
6.06.2024 I CZWARTEK. WSPOMNIENIE ŚW. NORBERTA , BISKUPA.
16.30 Modlitwa o powołania.
17.00 Za + Norberta Moroń na pamiątkę urodzin, rodziców Emanuela i Konstantynę , Franciszkę i Jana Kral.
7.06.2024 PIĄTEK. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA.
13.00 Ślub: Dominika Stochniałek i Adrian Bober.
16.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
17.30 Nabożeństwo do NSPJ.
18.00 Za + Danutę Bronikowską w 1 rocznicę śmierci.
PAMIĘTAJ:+ Małek Bronisława 2005, Tatara Stanisław 2018.
8.06.2024 SOBOTA. WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA NMP.
8.00 W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Maryi.
17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego sakramentu.
18.00 Za + rodziców Ninę i Józefa Blacha , teściów Pelagię i Hermana Bernacki, syna Albina, wnuka Adama i Mariusza.
PAMIĘTAJ:+ Honisz Antonina 1998.
9.06.2024 X NIEDZIELA ZWYKŁA.
7.30 Godzinki.
8.00 Za + Sylwię Benek.
10.30 Za + Małgorzatę Remiorz od koleżanek i kolegów z rocznika.
16.00 Nieszpory.
16.30 Za + Józefa i Matyldę Skupień , córkę Jadwigę, syna Norberta, Laurę i Ernesta Plucik, córkę Eugenię.
PAMIĘTAJ:+ Skupień Józef 1988, Benek Sylwia 2003.
 
 
INTENCJE MSZALNE 26.05.- 2.06.2024
26.05.2024 NIEDZIELA. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY.
7.30 Godzinki.
8.00 Za+ Zdzisława Szewczyk.
10.30 Dz. Bł. z okazji 70 urodzin Józefy Gorzelak.
16.00 Nabożeństwo majowe.
16.30 Za + Stefana Kuczera w rocznicę śmierci.
PAMIĘTAJ:+ Czempiel Maria 1989, Kuczera Stefan 2018.
27.05.2024 PONIEDZIAŁEK. WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA Z CANTERBURY, BISKUPA.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Rajnholda Twardawa jego rodziców i brata Jerzego.
PAMIĘTAJ:+ Kolarczyk Bernard 2008.
28.05.2024 WTOREK. DZIEŃ POWSZEDNI.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Elżbietę Szendzielorz- 30 dniowa.
PAMIĘTAJ:+ Majdak Józef 1996, Zając Jan 2022.
29.05.2024 ŚRODA.WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Martę i Fryderyka Zaik.
PAMIĘTAJ:+ Kotula Henryk 2016, Marta Zaik 2021.
30.05.2024 CZWARTEK.UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA.
8.00 W intencji parafian.
11.00 Dz. Bł. z okazji 90 urodzin Alfreda Groborz.
16.30 Za + Annę i Jana Kurowski, Gertrudę Frystacką, Jana i Zofię Węgrzyk.
PAMIĘTAJ:+ Ferdyn Józef 1982, Stokłosa Hubert 1989.
31.05.2024 PIĄTEK. ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP.
17.30 Nabożeństwo do św. Charbela. Procesja Teoforyczna.
18.00 Za+ Jerzego Tudzież, 2 żony i rodziców.
PAMIĘTAJ:+ Gaczorek Józef 1992, Dziewior Eryk 2004, Mosgalik Jadwiga 2017.
1.06.2024 I SOBOTA MIESIĄCA. WSPOMNIENIE ŚW. JUSTYNA, MĘCZĘNNIKA.
8.00 Msza Święta wynagradzająca do Niepokalanego Serca NMP.
17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00 Za + Rajnholda Kłosek, syna Tadeusza i wnuczkę Małgosię.
PAMIĘTAJ:+ Oleś Franciszek 1987.
2.06.2024 IX NIEDZIELA ZWYKŁA.
7.30 Godzinki.
8.00 Za ++ dusze czyśćcowe z ofiar składanych do skarbonki.
10.30 Dz. Bł. Z okazji 5 rocznicy ślubu Pawła i Małgorzaty Brachman o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Częstochowskiej.
Chrzest: Zuzanna Filipczak i Oliwier Honca.
16.00 Nieszpory.
16.30 Chrzest: Jaśmina Szulc.
 
 
INTENCJE MSZALNE 19.05.- 26.05.2024
19.05.2024 NIEDZIELA. UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.
7.30 Godzinki.
8.00 Za + Emmanuela Smyczek w rocznicę śmierci, żonę Małgorzatę, ich rodziców
i rodzeństwo.
10.30 I Komunia Św.
15.30 Nieszpory komunijne.
16.30 Za + Stanisława Zielonka, Henryka i Martę Kotula.
PAMIĘTAJ:+ Sitek Marta 1991.
20.05.2024 PONIEDZIAŁEK. ŚWIĘTO NMP, MATKI KOŚCIOŁA.
10.00 W intencji dzieci i rodziców I-Komunijnych.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Józefa Gaczorek i ojca Władysława w rocznicę śmierci.
19.00 Wieczór Uwielbienia.
PAMIĘTAJ:+ Kowal Janina 2012.
21.05.2024 WTOREK. WSPOMNIENIE ŚW. JANA NEPOMUCENA, PREZBITERA
I MĘCZENNIKA.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Władysława Tudzież.
PAMIĘTAJ:+ Smyczek Jan 1991, Fidyk Bernadeta 2004.
22.05.2024 ŚRODA. WSPOMNIENIE ŚW. RITY Z CASCII, ZAKONNICY.
17.30 Nabożeństwo do Św. Rity.
18.00 Za + Antoniego Froehlich od kościelnych.
PAMIĘTAJ:+ Basiura Józef 1979, Kolarczyk Jan 1988, Zacherniak Teodora 1996,
Płaczek Jerzy 2011.
23.05.2024 CZWARTEK. ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA .
16.30 Nabożeństwo majowe.
17.00 Za + Eugeniusza Hluchnik.
PAMIĘTAJ:+ Nowak Berta 2016, Hluchnik Eugeniusz 2022.
24.05.2024 PIĄTEK. WSPOMNIENIE NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Andrzeja Białka w rocznicę śmierci.
PAMIĘTAJ:+ Przybyła Blandyna 2014.
25.05.2024 SOBOTA. WSPOMNIENIE ŚW. MARII MAGDALENY DE PAZZI DZIEWICY.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Franciszka Tkocz, żonę Annę, rodziców z obu stron, syna Ryszarda, zięcia Michała, Bernarda Niewelt, Marka Owczorz.
PAMIĘTAJ:+ Kłosek Edmund 1976, Morgała Karolina 1980.
26.05.2024 NIEDZIELA. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY.
7.30 Godzinki.
8.00 Za+ Zdzisława Szewczyk.
10.30 Dz. Bł. z okazji 70 urodzin Józefy Gorzelak.
16.00 Nabożeństwo majowe.
16.30 Za + Stefana Kuczera w rocznicę śmierci.
PAMIĘTAJ:+ Czempiel Maria 1989, Kuczera Stefan 2018.
 
 
 
INTENCJE MSZALNE 12.05-19.05.2024
12.05.2024 NIEDZIELA. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.
7.30 Godzinki.
8.00 Za + Jacka Garcarz w rocznicę śmierci, ojca Józefa.
10.30 Rocznica Komunii Św.
16.00 Nabożeństwo majowe.
16.30 Dz. Bł. z okazji urodzin Wojciecha Krzysztof.
PAMIĘTAJ:+ Smyczek Adolf 1990, Kołowrot Zygmunt 2005.
13.05.2024 PONIEDZIAŁEK.DZIEŃ FATIMSKI.
18.30 Różaniec.
19.00 W intencji Ks. Proboszcza z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich.
PAMIĘTAJ:+ Kieś Łucja 1985, Muszkiet Tadeusz 2023.
14.05.2024 WTOREK. ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Henryka Chromik w rocznicę śmierci i rodziców z obu stron.
PAMIĘTAJ:+ Chromik Henryk 2006.
15.05.2024 ŚRODA. DZIEŃ POWSZEDNI.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Elfrydę Kasper w rocznicę śmierci, Marię i Roberta Kołowrot, Annę i Pawła Kasper.
16.05.2024 CZWARTEK. ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, PREZBITERA I MĘCZENNIKA, PATRONA POLSKI.
16.30 Nabożeństwo majowe.
17.00 Za + Otylię i Gerarda Owczorz.
PAMIĘTAJ:+ Frystacki Ludwik 1998, Białek Andrzej 1998.
17.05.2024 PIĄTEK. DZIEŃ POWSZEDNI.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Tadeusza Muszkiet.
PAMIĘTAJ:+ Kołowrot Maria 2000, Kasper Elfryda 2015.
18.05.2024 SOBOTA. WSPOMNIENIE ŚW. JANA I, PAPIEŻA, MĘCZENNIKA.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Sylwię Benek od sióstr i brata z rodzinami.
19.05.2024 NIEDZIELA. UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.
7.30 Godzinki.
8.00 Za + Emmanuela Smyczek w rocznicę śmierci, żonę Małgorzatę, ich rodziców
i rodzeństwo.
10.30 I Komunia Św.
15.30 Nieszpory komunijne.
16.30 Za + Stanisława Zielonka, Henryka i Martę Kotula.
PAMIĘTAJ:+ Sitek Marta 1991.
 
 
INTENCJE MSZALNE 5.05. -12.05.2024
5.05.2024 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA.
7.30 Godzinki.
8.00 Za + Ludwika i Małgorzatę Frystacki i rodziców.
10.30 Za + rodziców Annę i Ignacego Bober, córkę Stefanię, Zofię i Wilhelma Brzoza.
16.00 Nabożeństwo majowe.
16.30 Za + Lidię i Emila Klyszcz.
PAMIĘTAJ:+ Kroczek klara 2003.
 
6.05.2024 PONIEDZIAŁEK. ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW FILIPA
I JAKUBA.
17.30 Nabożeństwo majowe przy krzyżu na ul. Rybnickiej.
18.00 Za + Ignacego Bronikowskiego w 1 rocznicę śmierci.
PAMIĘTAJ:+ Adamczyk Jan 2004, Bronikowski Jerzy 2023.
 
7.05.2024 WTOREK. DZIEŃ POWSZEDNI.
17.30 Nabożeństwo majowe przy krzyżu na ul. Cystersów.
18.00 Za + braci Bernarda i Henryka Piecha i ich rodziców.
PAMIĘTAJ:+ Brzoza Zofia 1986, Bernard Piecha 2008.
 
8.05.2024 ŚRODA. UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, BPA I MĘCZ, głównego patrona Polski.
17.30 Nabożeństwo majowe przy krzyżu na ul. Pilchowickiej.
18.00 Za + Adolfa Smyczek, żonę Annę, Alojzego Smyczek, Franciszka Bernackiego, ojca Józefa.
PAMIĘTAJ:+ Kłosek Jan 1981, Kapol Eryk 1998.
 
9.05.2024 CZWARTEK. DZIEŃ POWSZEDNI.
16.30 Nabożeństwo majowe.
17.00 Za + Leona Węgrzyk, żonę Stefanię, syna Mariana i Otylię Żok.
PAMIĘTAJ:+ Burda Anna 2021.
 
10.05.2024 PIĄTEK. WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z AVILI, PREZBITERA
I DOKTORA KOSCIOŁA.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Zofię Brzoza i męża Wilhelma.
PAMIĘTAJ:+ Depczyński Jan 2006, Kłosek Aniela 2004, Kolarczyk Marta 1998.
 
11.05.2024 SOBOTA. DZIEŃ POWSZEDNI.
17.30 Nabożeństwo majowe.
18.00 Za + Michała Dusza.
PAMIĘTAJ:+ Garcarz Jacek 2002, Matyasik Zbigniew 2018.
 
12.05.2024 NIEDZIELA. UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.
7.30 Godzinki.
8.00 Za + Jacka Garcarz w rocznicę śmierci, ojca Józefa.
10.30 Rocznica Komunii Św.
16.00 Nabożeństwo majowe.
16.30 Dz. Bł. z okazji urodzin Wojciecha Krzysztof.
PAMIĘTAJ:+ Smyczek Adolf 1990, Kołowrot Zygmunt 2005.
 

 

INTENCJE MSZALNE 28.04.-5.05.2024

 

28.04.2024 V NIEDZIELA WIELKANOCNA.

7.30 Godzinki.

8.00 Z okazji 5 rocznicy urodzin Piotra Sroka.

10.30 Dz. Bł. z okazji 18 urodzin Marty Trojan.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + rodziców Emila i Pelagię Wrona, Jana i Gertrudę Richter.

PAMIĘTAJ:+ Morgała Joanna 1975, Schneider Zyta 2015, Piecha Hilda 2021.

 

29.04.2024 PONIEDZIAŁEK. ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ PATRONKI EUROPY.

8.30 Pogrzeb: + Elżbieta Szendzielorz.

18.00 Za + Hildę Piecha.

PAMIĘTAJ:+ Ordoń Dorota 1997.

 

30.04.2024 WTOREK. WSPOMNIENIE ŚW. PIUSA V PAPIEŻA.

18.00 Za + Adama Bernackiego w 1 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Bernacki Adam 2023.

 

1.05.2024 ŚRODA. ŚWIĘTO ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA.

17.30 Nabożeństwo majowe.

18.00 Za + Marka Owczorz i ojca Ludwika.

PAMIĘTAJ:+ Smyczek Gertruda 1997, Dusza Michał 2006, Zielonka Jolanta 2018.

 

2.05.2024 CZWARTEK. WSPOMNIENIE ŚW. BP. ATANAZEKO Dk.

16.30 Nabożeństwo majowe.

17.00 Msza szkolna. Za + Jana Depczyńskiego, żonę Gertrudę.

PAMIĘTAJ:+ Klyszcz Lidia 2011, Zielonka Stanisław 2017, Gamoń Elidia 2021,

Piecha Henryk 2021.

 

3.05.2024 PIĄTEK. UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI.

8.00 Za + Antoniego Froehlich w 30 dzień po śmierci.

10.30 Dz. Bł. w intencji Strażaków i ich rodzin z prośbą o opiekę i pomoc Św. Floriana.

16.00 Nabożeństwo do Św. Charbela.

16.30 Za + Tadeusza Truchan.

 

4.05.2024 SOBOTA. WSPOMNIENIE ŚW. FLORIANA MĘCZ. PATRONA ARCHIDIECEZJI.

8.00 Msza Święta wynagradzająca do Niepokalanego Serca NMP

14.00 Dz. Bł. z okazji 50 rocznicy ślubu Antoniego i Małgorzaty Reclik.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + rodziców Wilhelma i Karolinę Morgala w rocznicę śmierci.

 

5.05.2024 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Ludwika i Małgorzatę Frystacki i rodziców.

10.30 Za + rodziców Annę i Ignacego Bober, córkę Stefanię, Zofię i Wilhelma Brzoza.

16.00 Nabożeństwo majowe.

16.30 Za + Lidię i Emila Klyszcz.

PAMIĘTAJ:+ Kroczek Klara 2003.

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

21.04.- 28.04.2024

 

21.04.2024 IV NIEDZIELA WIELKANOCY- DOBREGO PASTERZA.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Irenę Kapłanek od koleżanek Krystyny, Janiny, Kornelii, Marii i Stefanii.

10.30 Dz. Bł. z okazji 50 rocznicy ślubu Jana i Anny Lorek.

12.30 Chrzest: Tomasz Kordas.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Teresę Piecha i Janinę Groborz.

PAMIĘTAJ:+ Rudzki Henryk 1992.

 

22.04.2024 PONIEDZIAŁEK.

17.30 Nabożeństwo do Św. Rity.

18.00 Za + Gertrudę Depczyńską w 1 rocznicę śmierci.

19.00 Wieczór Uwielbienia.

PAMIĘTAJ:+ Węgrzyk Paulina 1980, Śmiałek Janusz 2009.

 

23.04.2023 WTOREK.

18.00 Za + Zofię i Ludwika Głowa.

PAMIĘTAJ:+ Piecha Anna 2005.

 

24.04.2024 ŚRODA.

18.00 Dz. Bł. Z okazji 60 urodzin Joanny Pawełka.

PAMIĘTAJ:+ Deska Kazimiera 2010, Danowska Anna 2010, Przybyła Blandyna 2014, Gruszecka Danuta 2019.

 

25.04.2024 CZWARTEK.

16.30 Modlitwa o powołania.

17.00 Msza szkolna. Za + Jerzego Zator na pamiątkę urodzin.

PAMIĘTAJ:+ Kłosek Krystyna 1989, Kotula Henryk 2001.

 

26.04.2024 PIĄTEK.

18.00 Za Wilhelma i Różę Biadacz, Alfreda i Marię Przygoda i syna Ryszarda.

PAMIĘTAJ:+ Piecha Eryk 1975.

 

27.04.2024 SOBOTA.

14.00 Dz. Bł. z okazji 50 rocznicy ślubu Kazimierza i Krystyny Grzechnik.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Zytę i Mariana Schnaider, Elżbietę i Henryka Klimeczek i rodziców z obu stron.

PAMIĘTAJ:+ Piekorz Hubert 1989, Hanke Józef 1981, Burda Dawid 2005,

Buczek Martyna 2006.

 

28.04.2024 V NIEDZIELA WIELKANOCNA.

7.30 Godzinki.

8.00 Z okazji 5 rocznicy urodzin Piotra Sroka.

10.30 Dz. Bł. z okazji 18 urodzin Marty Trojan.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + rodziców Emila i Pelagię Wrona, Jana i Gertrudę Richter.

PAMIĘTAJ:+ Morgała Joanna 1975, Schneider Zyta 2015, Piecha Hilda 2021.

 

 

INTENCJE MSZALNE

14.04.- 21.04.2024

 

14.04.2024 III NIEDZIELA WIELKANOCNA. Ogólnopolski Tydzień Biblijny, Święto Chrztu Polski.

7.30 Godzinki.

8.00 Do MB Fatimskiej z Róży MB Fatimskiej ( Marii Kuźnik).

10.30 Za + Marię Tkocz w 2 rocznicę śmierci.

Chrzest: Dawid Markowicz.

16.00 Nieszpory.

16.30 Dz. Bł. z okazji 35 rocznicy ślubu Urszuli i Mirosława o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę MB Częstochowskiej oraz za + rodziców Józefy i Franciszka Sowa i Marianny Nowackiej.

PAMIĘTAJ:+ Tkocz Maria 2022.

 

15.04.2024 PONIEDZIAŁEK. Dzień powszedni.

18.00 Za + Jolantę Zielonka.

PAMIĘTAJ:+ Czempiel Jan 2004.

 

16.04.2024 WTOREK. Dzień powszedni.

18.00 Za + Emila Konsek.

PAMIĘTAJ:+Kuczera Marta 1992.

 

17.04.2024 ŚRODA. Dzień powszedni.

18.00 Za + Wandę Suliga.

Za + Zbigniewa.

PAMIĘTAJ:+ Wrona Emil 2002, Kotula Marta 2023.

 

18.04.2024 CZWARTEK. Dzień powszedni.

16.30 Modlitwa o powołania.

17.00 Msza szkolna. Za + Łucję i Władysława Kudzia, Zofię Dzieżok i Jana Okruta.

PAMIĘTAJ:+ Kudzia Władysław 2002.

 

19.04.2024 PIĄTEK. Dzień powszedni.

18.00 Za + Martę Kotula w 1 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Benek Franciszek 1979, Benek Józef 2008, Gardyjas Magda 2018, Depczyńska Gertruda 2023.

 

20.04.2024 SOBOTA. Dzień powszedni.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Gizelę Porwoł i wnuczkę Judytę.

 

21.04.2024 IV NIEDZIELA WIELKANOCY- DOBREGO PASTERZA.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Irenę Kapłanek od koleżanek Krystyny, Janiny, Kornelii, Marii i Stefanii.

10.30 Dz. Bł. z okazji 50 rocznicy ślubu Jana i Anny Lorek.

12.30 Chrzest: Tomasz Kordas.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Teresę Piecha i Janinę Groborz.

PAMIĘTAJ:+ Rudzki Henryk 1992.

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 7.04.- 14.04.2024.

 

 

7.04.2024 II NIEDZIELA WIELKANOCY- MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Annę i Maksymiliana Mroncz i córkę Weronikę.

10.30 Za + Krystynę Owsiak.

16.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

16.30 Za + Irenę Kapłanek od chrześniaka Leszka z rodziną od Renaty Ćwietniewicz

z rodziną.

 

8.04.2024 PONIEDZIAŁEK - UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO.

18.00 Za + Mariana Szreter.

PAMIĘTAJ:+ Monczyński Stanisław 2019.

 

9.04.2024 WTOREK. Dzień powszedni.

18.00 Za + Floriana Brzoza, Gertrudę i Józefa Gamoń.

 

10.04.2024 ŚRODA. Dzień powszedni.

16.00 Bierzmowanie.

PAMIĘTAJ: +Tkocz Anastazja 1989, Adamczyk Anna 2002.

 

11.04.2024 CZWARTEK. Dzień powszedni.

16.30 Modlitwa o powołania.

17.00 Msza szkolna. Za + Annę Brachman.

PAMIĘTAJ:+ Kubica Adelajda 1984.

 

12.04.2024 PIĄTEK. Dzień powszedni.

18.00 Za + Urszulę Król w rocznicę śmierci, męża Stefana i syna Jana.

PAMIĘTAJ:+ Smyczek Zofia 1995, Ziębakowski Henryk 1997, Król Urszula 2004.

 

13.04.2024 SOBOTA. Dzień powszedni. Wspom. dow. św. Marcina I, pap. i męcz.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Helenę i Antoniego Skowronek, zięcia Benedykta, wnuka Łukasza, Józefa Bernackiego, syna Franciszka i zięcia Jana.

PAMIĘTAJ:+ Bernacki Józef 1974, Kudzia Łucja 1981, Skupień Matylda 1994,

Kwiecień Wanda 2016.

 

14.04.2024 III NIEDZIELA WIELKANOCNA.

7.30 Godzinki.

8.00 Do MB Fatimskiej z Róży MB Fatimskiej ( Marii Kuźnik).

10.30 Za + Marię Tkocz w 2 rocznicę śmierci.

Chrzest: Dawid Markowicz.

16.00 Nieszpory.

16.30 Dz. Bł. z okazji 35 rocznicy ślubu Urszuli i Mirosława o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę MB Częstochowskiej oraz za + rodziców Józefy i Franciszka Sowa i Marianny Nowackiej.

PAMIĘTAJ:+ Tkocz Maria 2022.

 
INTENCJE MSZALNE 7.04.- 14.04.2024.
 
7.04.2024 II NIEDZIELA WIELKANOCY- MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA.
7.30 Godzinki.
8.00 Za + Annę i Maksymiliana Mroncz i córkę Weronikę.
10.30 Za + Krystynę Owsiak.
16.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
16.30 Za + Irenę Kapłanek od chrześniaka Leszka z rodziną od Renaty Ćwietniewicz
z rodziną.
 
8.04.2024 PONIEDZIAŁEK - UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO.
18.00 Za + Mariana Szreter.
PAMIĘTAJ:+ Monczyński Stanisław 2019.
 
9.04.2024 WTOREK. Dzień powszedni.
18.00 Za + Floriana Brzoza, Gertrudę i Józefa Gamoń.
 
10.04.2024 ŚRODA. Dzień powszedni.
16.00 Bierzmowanie.
PAMIĘTAJ: +Tkocz Anastazja 1989, Adamczyk Anna 2002.
 
11.04.2024 CZWARTEK. Dzień powszedni.
16.30 Modlitwa o powołania.
17.00 Msza szkolna. Za + Annę Brachman.
PAMIĘTAJ:+ Kubica Adelajda 1984.
 
12.04.2024 PIĄTEK. Dzień powszedni.
18.00 Za + Urszulę Król w rocznicę śmierci, męża Stefana i syna Jana.
PAMIĘTAJ:+ Smyczek Zofia 1995, Ziębakowski Henryk 1997, Król Urszula 2004.
 
13.04.2024 SOBOTA. Dzień powszedni. Wspom. dow. św. Marcina I, pap. i męcz.
17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00 Za + Helenę i Antoniego Skowronek, zięcia Benedykta, wnuka Łukasza, Józefa Bernackiego, syna Franciszka i zięcia Jana.
PAMIĘTAJ:+ Bernacki Józef 1974, Kudzia Łucja 1981, Skupień Matylda 1994,
Kwiecień Wanda 2016.
 
14.04.2024 III NIEDZIELA WIELKANOCNA.
7.30 Godzinki.
8.00 Do MB Fatimskiej z Róży MB Fatimskiej ( Marii Kuźnik).
10.30 Za + Marię Tkocz w 2 rocznicę śmierci.
Chrzest: Dawid Markowicz.
16.00 Nieszpory.
16.30 Dz. Bł. z okazji 35 rocznicy ślubu Urszuli i Mirosława o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę MB Częstochowskiej oraz za + rodziców Józefy i Franciszka Sowa i Marianny Nowackiej.
PAMIĘTAJ:+ Tkocz Maria 2022.
 
 
 
 

INTENCJE MSZALNE

31.03- 7.04.2024

 

 

31.03.2024 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.

7.30 Godzinki.

8.00 Dz. bł. z okazji 25 rocznicy urodzin Klary Szweda.

10.30 Dz. bł. za 15 lat posługi szafarza pana Mieczysława.

12.00 Za + Alfreda Kuczera, żonę Lidię, córkę Blandynę i pokrewieństwo.

PAMIĘTAJ:+ Dajka Henryk 2009.

 

1.04.2024 PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY.

8.00 Za + Stefana i Klarę Reclik, Jadwigę i Brunona Małek i za ich rodziców.

10.30 Za + Adelajdę Kubica, męża Zygfryda i rodziców z obu stron.

12.00 W intencji Aureli Depczyńskiej z okazji 50 urodzin.

PAMIĘTAJ:+ Czempiel Ewald 1986, Kłosek Leszek 1991, Kiełb Helena 1997.

 

2.04.2024 WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY.

18.00 Za + Katarzynę Wyczółkowską w 1 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Bober Ignacy 1986, Reszka Elżbieta 2018, Wyczółkowska Katarzyna 2023.

 

3.04.2024 ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY.

18.00 Za + Otylię Żok, rodziców Antoniego i Marię Dudziak, syna Fryderyka,

Józefa i Gertrudę Żok i pokrewieństwo.

PAMIĘTAJ:+ Kłosek Maria 2003, Truchan Tadeusz 2021.

 

4.04.2023 CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY. (Msza Szkolna).

16.30 Modlitwa o powołania.

17.00 Za + Ernesta Palenga, matkę Emilię, ojca Stanisława, Wilhelma i Zofię Brzoza.

PAMIĘTAJ:+ Kazimierz Wilhelm 1975, Nowak Wiktor 1991, Dajka Róża 2017, Dziewior Hubert 2018.

 

5.04.2024 PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY.

17.30 Nabożeństwo do Św. Charbela.

18.00 Za + Krystiana Przybyła, żonę Annę i rodziców.

PAMIETAJ:+ Zaik Jan 1982.

 

6.04.2024 SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY.

8.00 Msza Święta wynagradzająca za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Annę Piecha.

 

7.04.2024 II NIEDZIELA WIELKANOCY- MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Annę i Maksymiliana Mroncz i córkę Weronikę.

10.30 Za + Krystynę Owsiak.

16.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

16.30 Za + Irenę Kapłanek od chrześniaka Leszka z rodziną od Renaty Ćwietniewicz

z rodziną.

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

24.03. – 31.03.2024

 

24.03.2024 NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Ludwika Frystackiego, żonę Małgorzatę, Gerarda Kłosek i żonę Jadwigę.

10.30 Za + Bernarda Niewelt.

16.30 Za + Witolda Krzysztof w rocznicę śmierci.

Roczek: Matylda Kuczera.

PAMIĘTAJ:+ Golik Elfryda 2005.

 

25.03.2024 WIELKI PONIEDZIAŁEK.

18.00 Za + Gertrudę i Alfreda Tudzież, rodziców z obu stron, 3 synów, 2 synowe,

2 córki i 3 zięciów.

PAMIĘTAJ:+ Bernacki Ludwik 1977, Bernacka Anastazja 1984.

 

26.03.2024 WIELKI WTOREK.

18.00 Za + Ludwika Palenga w rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Wysłucha Edward 1974, Basiura Franciszka 1980.

 

27.03.2024 WIELKA ŚRODA.

18.00 Za + Wiktora i Cecylię Nowak, syna Jerzego i babcię Apolonię Kłosek.

 

28.03.2024 WIELKI CZWARTEK.

16.00 W intencji dzieci.

18.00 W intencji Kapłanów.

PAMIĘTAJ:+ Gaczorek Mirosław 1983, Kudzia Władysław1984, Dziewior Hubert 2018.

 

29.03.2024 WIELKI PIĄTEK.

10.00 Droga Krzyżowa.

18.00 Liturgia Męki Pańskiej.

20.00 Droga Krzyżowa dla mężczyzn.

PAMIĘTAJ:+ Góral Klara 2002.

 

30.03.2024 WIELKA SOBOTA.

20.00 W intencji parafian.

PAMIĘTAJ:+ Przybyła Krystian 2017.

 

31.03.2024 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.

7.30 Godzinki.

8.00 Dz. bł z okazji 25 rocznicy urodzin Klary Szweda.

10.30 Dziękczynno Błagalna za 15 lat posługi szafarza pana Mieczysława.

12.00 Za + Alfreda Kuczera, żonę Lidię, córkę Blandynę i pokrewieństwo.

PAMIĘTAJ:+ Dajka Henryk 2009.

 

 

01.04.2024. PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY.

8.00 Za + Stefana i Klarę Reclik, Jadwigę i Brunona Małek i za ich rodziców.

10.30 Za + Adelajdę Kubica, męża Zygmunta i rodziców z obu stron.

12.00 W intencji Aureli Depczyńskiej z okazji 50 rocznicy urodzin.

 
 
INTENCJE MSZALNE
17.03-24.03.2024
17.03.2024 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.
7.30 Godzinki.
8.00 Za Róże Różańcowe MB Królowej Pokoju (Krystyna Borkowska).
10.30 Za + Wincentego Bernacki w rocznicę śmierci, żonę Różę, Wincentego i Albinę Bernacki, Wilhelma i Agatę Rojczyk, Kunegundę i Ludwika Noworzyn, syna Andrzeja, córkę Teresę.
16.00 Gorzkie Żale.
16.30 Za + Elżbietę i Stanisława Zielonka, syna Zenona.
PAMIETAJ:+Zabielska Jadwiga 2005.
18.03.2024 PONIEDZIAŁEK. Dzień Powszedni.
18.00 Za + Henryka Kulik.
19.00 Wieczór Uwielbienia.
PAMIĘTAJ:+ Ordoń Franciszka 1975, Przygoda Ryszard 1998, Bernacki Albin 2017,
Kulik Henryk 2019.
19.03.2024 WTOREK. UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP.
18.00 Za + Magdalenę Wiora, męża Rudolfa i ich rodziców.
PAMIĘTAJ:+ Twardawa Roman 1989, Richter Emma 1993, Bernacki Wincenty 2015.
20.03.2024 ŚRODA. Dzień Powszedni.
18.00 Za + Zbigniewa Szlosarek w 30 dzień po śmierci.
PAMIĘTAJ:+ Szala Maria 1975, Dudzik Kunegunda 2014.
21.03.2024 CZWARTEK. Dzień Powszedni.
16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci.
17.00 Msza szkolna. Za + Ryszarda Przygoda w rocznicę śmierci. Annę i Teodora Krzon.
22.03.2024 PIĄTEK. Dzień Powszedni.
17.00 Droga Krzyżowa w plenerze.
18.00 Za + Alojzego Czempiel, Jadwigę Zabielską, męża Kazimierza, rodziców Marię
i Józefa Czempiel, Józefa Basiura, żonę Franciszkę, Jerzego Grobarek.
PAMIĘTAJ:+ Gerard Nosiadek 2022.
23.03.2024 SOBOTA. Dzień Powszedni.
8.00 w pewnej intencji o powrót do zdrowia z prośbą do Niepokalanego Serca NMP św. Charbela i św. Rity.
17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
18.00 Za + Albina Bernacki i syna Adama, rodziców i teściów.
24.03.2024 NIEDZIELA PALMOWA - MĘKI PAŃSKIEJ.
7.30 Godzinki.
8.00 Za + Ludwika Frystackiego, żonę Małgorzatę, Gerarda Kłosek i żonę Jadwigę.
10.30 Za + Bernarda Niewelt.
16.30 Za + Witolda Krzysztof w rocznicę śmierci.
Roczek: Matylda Kuczera.
PAMIĘTAJ:+ Golik Elfryda 2005.
 
 

INTENCJE MSZALNE

10.03- 17.03.2024

 

10.03.2024 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Romana Noga na pamiątkę urodzin.

10.30 W intencji Członków Róży MB Wspomożycielki Wiernych ( Aniela Czok).

16.00 Gorzkie Żale.

16.30 Za + Gerarda Nosiadek w 2 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ: Kłosek Anna 1990.

 

11.03.2024 PONIEDZIAŁEK.

18.00 Za + Floriana Kłosek i córkę Stefanię Zimończyk.

PAMIETAJ: Piecha Eugeniusz 2014.

 

12.03.2024 WTOREK.

18.00Za + Marię i Józefa Majdak, wnuka Roberta, Martę Czogała, Klarę i Ryszarda Górny.

PAMIĘTAJ: Kauch Anna 1982.

 

13.03.2024 ŚRODA.

18.00 Za + rodziców Józefa i Elżbietę Piontek, Franciszka i Anastazję Skupień.

PAMIETAJ: Langer Emanuel 1981.

 

14.03.2024 CZWARTEK.

16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci.

17.00 Msza szkolna. Za + Pelagię Owczorz, syna Bogusława i ojca Franciszka Węgrzyk.

 

15.03.2024 PIĄTEK.

17.15 Droga Krzyżowa.

18.00 W intencji Kamila Krzysztof.

PAMIĘTAJ: Frystacka Małgorzata 2009.

 

16.03.2024 SOBOTA.

17.00 Chrzest: Helena Lange.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 1. Za + Waltera Toman, syna Jerzego, rodziców z obu stron.

2. Za + Emila Konsek w 30 dzień po śmierci.

 

17.03.2024 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Za Róże Różańcowe MB Królowej Pokoju (Krystyna Borkowska).

10.30 Za + Wincentego Bernacki w rocznicę śmierci, żonę Różę, Wincentego i Albinę Bernacki, Wilhelma i Agatę Rojczyk, Kunegundę i Ludwika Noworzyn, syna Andrzeja, córkę Teresę.

16.00 Gorzkie Żale.

16.30 Za + Elżbietę i Stanisława Zielonka, syna Zenona.

PAMIETAJ: Zabielska Jadwiga 2005.

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

3.03- 10.03.2024

 

3.03.2024 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Różę i Franciszka Piecha w rocznicę śmierci, rodziców Anastazję i Alojzego Przewoźnik, Jadwigę i Józefa Piecha.

10.30 W intencji Członków Koła Emerytów i Rencistów nr. 15 w Ochojcu o zdrowie

i błogosławieństwo w rodzinach.

16.00 Gorzkie Żale.

16.30 Za + Genowefę Kłosek w rocznicę śmierci, męża Józefa, rodziców z obu stron, dusze opuszczone. Za + Irenę Kapłanek od Renaty i Jarosława Podoba z Jawornika.

PAMIĘTAJ:+ Gilner Emilia 1982, Ordoń Józef 2006, Czubko Nadia 2004,

Andrzej Kosecki 2021.

 

4.03.2024 PONIEDZIAŁEK. ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA

18.00 Za + Antoninę i Rajmunda Czempiel, rodziców Jana Henek, wnuczkę Judytę.

PAMIĘTAJ: Piecha Róża 2016.

 

5.03.2024 WTOREK. Dzień

18.00 Za + Edwarda i Małgorzatę Wysłucha, synową Jadwigę i ich rodziców.

PAMIĘTAJ: Cieślik Stanisław 1990, Zator Helena 2020.

 

6.03.2024 ŚRODA.

18.00

PAMIĘTAJ: Grudniewska Alicja 1999.

 

7.03.2024 CZWARTEK. Wspom. dow. świętych męczennic Perpetuy i Felicyty

16.30 Droga krzyżowa dla dzieci.

17.00 Msza szkolna. Za + Jadwigę Bujnowską w 1 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ: Bujnowska Jadwiga 2023.

 

8.03.2024 PIĄTEK.

17.15 Droga krzyżowa.

18.00 Za + Czcicieli Różańca Świętego.

Za kobiety i dziewczęta Parafii.

PAMIĘTAJ: Bernacka Albina 1978, Zaik Ryszard 1978, Kuczera Alfred 2005,

Kłosek Genowefa 2008, Antonina Czempiel 2010.

 

9.03.2024 SOBOTA.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Izydora Kuźnik, zmarłych rodziców Jadwigę i Józefa, teściów Urbana i Helenę, Olgę, Eleonorę i dusze czyśćcowe.

PAMIETAJ: Przybyła Eryk 1991.

 

10.03.2024 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Romana Noga na pamiątkę urodzin.

10.30 W intencji Członków Róży MB Wspomożycielki Wiernych ( Aniela Czok).

16.00 Gorzkie Żale.

16.30 Za + Gerarda Nosiadek w 2 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ: Kłosek Anna 1990.

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

25.02. – 3.03.2024

 

25.02.2024 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Marię i Józefa Pacha, Otylię i Romualda Wawrzynek, córkę Izabelę.

10.30 Za + Emilię i Reginę Gilner, Erwina Wawrzyńczyk i rodziców.

16.00 Gorzkie żale.

16.30 Za ++zalecanych podczas Nabożeństwa Drogi Krzyżowej.

PAMIĘTAJ:+ Piecha Maria 1997.

 

26.02.2024 PONIEDZIAŁEK.

18.00 Za + Klarę Oleś w rocznicę śmierci, męża Franciszka, Jana i Zofię Mandrysz.

PAMIĘTAJ:+ Gawliczek Albina 1984, Jurenko Stefan 1991, Szołtysek Wojciech 2018, Klara Oleś 2022.

 

27.02.2024 WTOREK.

18.00 Za + braci Andrzeja i Waldemara Kulik i ojca Pawła

PAMIĘTAJ:+ Urbaś Józef 1975, Dajka Jan 2010.

 

28.02.2024 ŚRODA.

18.00 Za ++ zmarłych w miesiącu lutym.

PAMIĘTAJ:+ Słomka Ludwik 2011.

 

29.02.2024 CZWARTEK.

16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci.

17.00 Za ++ zmarłych zaleconych w Drodze Krzyżowej.

PAMIĘTAJ:+Schneider Marian 2012.

 

1.03.2024 PIĄTEK.

17.15 Droga Krzyżowa.

18.00 Za + Ryszarda i Helenę Zaik w rocznicę śmierci i rodziców z obu stron.

 

2.03.2024 SOBOTA.

7.30 Różaniec wynagradzający – prowadzi Legion Maryi.

8.00 Msza święta wynagradzająca za grzechy przeciwko Niepokalanemu Poczęciu NMP.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Michała Głąbica, rodziców z obu stron, zięcia Bernarda i Marka Owczorz.

PAMIĘTAJ:+ Tkocz Paweł 1982, Kuźnik Izydor 2015, Reszka Elżbieta 2018.

 

3.03.2024 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Różę i Franciszka Piecha w rocznicę śmierci, rodziców Anastazję i Alojzego Przewoźnik, Jadwigę i Józefa Piecha.

10.30 W intencji Członków Koła Emerytów i Rencistów nr. 15 w Ochojcu o zdrowie

i błogosławieństwo w rodzinach.

16.00 Gorzkie Żale.

16.30 Za+ Genowefę Kłosek w rocznicę śmierci, męża Józefa rodziców z obu stron i dusze opuszczone.Za + Irenę Kapłanek od Renaty i Jarosława Podoba z Jawornika.

PAMIĘTAJ:+ Gilner Emilia 1982, Ordoń Józef 2006, Czubko Nadia 2004,

Andrzej Kosecki 2021.

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

18.02. – 25.02.2024.

 

18.02.2024 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Gerarda Palenga i rodziców z obu stron.

10.30 Za + Stefanię Zimończyk od syna Dariusza z rodziną.

Chrzest: Adam Piekuś.

16.00 Gorzkie żale.

16.30 Za + Pawła Zimny w 4 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Benek Jan 1980, Frystacka Krystyna 2002, Dziewior Urszula 2018.

 

19.02.2024 PONIEDZIAŁEK.

12.30 Pogrzeb: + Emil Konsek.

18.00 Za + Rozalię Biadacz, rodziców Józefa i Marię Czempiel, Józefa i Wiktorię Biadacz, pokrewieństwo Biadaczowe i Czempielowe, za zmarłych sąsiadów.

19.00 Wieczór Uwielbienia.

PAMIĘTAJ: Piecha Józef 1977, Bluszcz Paweł 1994, Zimny Paweł 2020.

 

20.02.2024 WTOREK.

18.00 Za + Konrada i Annę Piecha i ich rodziców.

PAMIĘTAJ:+ Niewelt Roman 1976, Cepryńska Regina 2017.

 

21.02.2024 ŚRODA.

8.30 Pogrzeb: +Zbigniew Szlosarek.

10.00 Msza święta na zakończenie rekolekcji dla uczniów naszej szkoły.

18.00 Za + Pawła i Paulinę Bluszcz, wnuka Leszka, syna Henryka i jego żonę.

PAMIĘTAJ:+ Adamczyk Bogusław 2017.

 

22.02.2024 CZWARTEK.

16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci i Nabożeństwo do św. Rity.

17.15 Za + Alojzego Smyczek na pamiątkę urodzin.

 

23.02.2024 PIĄTEK .

17.15 Droga Krzyżowa.

18.00 Za + rodziców Reginę Rudzką, 2 mężów, Cecylię i Stanisława Klusiewicz

i ich rodziców.

PAMIĘTAJ:+ Rudzka Regina 2010, Klimeczek Gerard 2014.

 

24.02.2024 SOBOTA.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Jana Benek.

PAMIĘTAJ:+ Krakowczyk Anna 2008, Buchalski Stanisław 2015.

 

25.02.2024 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Marię i Józefa Pacha, Otylię i Romualda Wawrzynek, córkę Izabelę.

10.30 Za + Emilię i Reginę Gilner, Erwina Wawrzyńczyk i rodziców.

16.00 Gorzkie żale.

16.30 Za ++ zalecanych podczas Nabożeństwa Drogi Krzyzowej

PAMIĘTAJ:+ Piecha Maria 1997.

 

 

INTENCJE MSZALNE

11.02. - 18.02.2023.

 

11.02.2024 VI NIEDZIELA ZWYKŁA. Tydzień Modlitw o Trzeźwość narodu.

7.30 Godzinki.

8.00 Do MB Fatimskiej za członków Żywego Różańca z Róży Królowej Aniołów dawniej Małgorzaty Reclik.

10.30 Roczek: Oskar Tymiński.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Gertrudę Skupień.

PAMIĘTAJ:+ Szala Alfred 1979, Głowa Zofia 1980, Gawliczek Marta 1981,

Rubin Józef 2005, Miczajka Marian 2023.

 

12.02.2024 PONIEDZIAŁEK. DZIEŃ POWSZEDNI.

18.00 Za + Anielę Kauch w rocznicę śmierci i męża Jana.

 

13.02.2024. WTOREK. DZIEŃ POWSZEDNI.

18.00 Za + Jadwigę Kłosek, męża Izydora, rodziców z obu stron, Klarę Naczyńską

i 2 mężów.

PAMIĘTAJ:+ Góral Bolesław 1988, Piecha Irena 1995, Kauch Aniela 2019.

 

14.02.2024. ŚRODA POPIELCOWA. Kwartalny dzień modlitw o ducha pokuty.

8.00 Za ++ rodziców Małgorzatę, Józefa i Zbigniewa, Elżbietę i Eugeniusza.

16.30 Za + Piotra Karkosa w 1 rocznicę śmierci.

18.00 Za + Walentego i Klarę Niewelt.

PAMIĘTAJ:+ Smyczek Florian 1992.

 

15.02.2024 CZWARTEK. DZIEŃ POWSZEDNI.

16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci.

17.00 Za + Irenę Kapłaniek od chrześniaka Piotra z dziećmi.

PAMIĘTAJ:+ Paprotna Cecylia 2012, Richter Edeltrauta 2023.

 

16.02.2024 PIĄTEK. DZIEŃ POWSZEDNI. Dzień modlitwy wynagradzającej oraz postu w intencji ofiar wykorzystania seksualnego i ich rodzin.

17.15 Droga Krzyżowa.

18.00 Za + Edeltrautę Richter w 1 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Zielonka Elżbieta 1984, Bernacka Helena 1984, Remiorz Małgorzata 2023.

 

17.02.2024 SOBOTA. DZIEŃ POWSZEDNI. Kwartalny dzień modlitw o ducha pokuty.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 1. Za + Małgorzatę Remiorz w rocznicę śmierci.

2. Za + Urszulę Bober w 30 dzień po śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Bernacka Emilia 2012, Paprotny Józef 2015.

 

18.02.2024 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. NIEDZIELA TRZEŹWOŚCI.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Gerarda Palenga i rodziców z obu stron.

10.30 Za + Stefanię Zimończyk od syna Dariusza z rodziną.

Chrzest: Adam Piekuś.

16.00 Gorzkie Żale.

16.30 Za + Pawła Zimny w 4 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Benek Jan 1980, Frystacka Krystyna 2002, Dziewior Urszula 2018.

 

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

4.02.- 11.02.2024.

 

04.02.2024 V NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Stefanię Bober w rocznicę śmierci, Annę i Ignacego Bober i zmarłych dziadków.

10.30 Za + Weronikę Dudek, teściów Emmę i Ewalda Dudek, za Romana Burda, teściów Annę i Czesława Burda.

13.00 Dz. Bł. z okazji 50 urodzin Kariny i Piotra Małek z prośbą o błogosławieństwo Boże

i opiekę MB Częstochowskiej.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za ++ dusze czyśćcowe.

 

5.02.2024 PONIEDZIAŁEK. WSPOMNIENIE ŚW. AGATY DZ. i MĘCZ.

18.00 Za + Annę Bernacką w 1 rocznicę śmierci i za zięcia Marka Bernat w rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Skupień Gertruda 2022, Bernacka Anna 2023.

 

6.02.2024 WTOREK. Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.

18.00 Za + Stanisławę i Bolesława Borkowskich.

PAMIĘTAJ:+Tkocz Anna 1986, Piecha Franciszek 1999, Błaszkiewicz Sebastian 2009.

 

7.02.2024 ŚRODA. Dzień powszedni.

18.00 W intencji Anny Bernackiej z okazji 101 urodzin z podziękowaniem za dar życia i zdrowia o błogosławieństwo Boże i opiekę MB Częstochowskiej.

 

8.02.2024 CZWARTEK. Wspomnienie dowolne św. Józefiny Bakhity, dz.

16.30 Modlitwy o powołania.

17.00 Za + Kazimierza Kuźnik w 9 rocznicę śmierci.

 

9.02.2024 PIĄTEK. Dzień powszedni.

18.00 Za + Władysława Tudzież i rodziców.

PAMIĘTAJ:+ Baron Jerzy 1989, Kapol Rudolf 1994, Kuźnik Kazimierz 2015.

 

10.02.2024 SOBOTA. Wspomnienie św. Scholastyki, dz.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 1. Za + Mariana Miczajka w 1 rocznicę śmierci.

2. Za + Zofię Głowa w rocznicę śmierci, męża Ludwika i rodziców z obu stron.

PAMIĘTAJ:+ Kieś Franciszka 1997.

 

11.02.2024 VI NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Godzinki.

8.00 Do MB Fatimskiej za członków Żywego Różańca z Róży Królowej Aniołów dawniej Małgorzaty Reclik.

10.30 Roczek: Oskar Tymiński.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Gertrudę Skupień.

PAMIĘTAJ:+ Szala Alfred 1979, Głowa Zofia 1980, Gawliczek Marta 1981,

Rubin Józef 2005, Miczajka Marian 2023.

 

INTENCJE MSZALNE

28.01. – 04.02.2024

 

 

28.01.2024 IV NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Norberta Moroń w 9 rocznicę śmierci, ojca Emanuela, żonę Konstantynę

i ks. Piotra Kuczmierczyka.

10.30 Za + Annę Brachman w rocznicę śmierci.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Wilhelma Skupień, żonę Emilię, 2 córki ich mężów, Ninę i Józefa Blacha,

2 synowe, ich rodziców i rodzeństwo.

PAMIĘTAJ:+ Ćwielong Wilibald 2009, Paprotny Jan 2019.

 

29.01.2024 PONIEDZIAŁEK. DZIEŃ POWSZEDNI.

18.00 Za + Wilhelma Brzoza, żonę Zofię i rodziców z obu stron.

PAMIĘTAJ:+ Niewelt Maria 1982, Kotula Elżbieta 1988, Zając Katarzyna 1993, Gromowski Czesław 2021, Miera Zofia 2023.

 

30.01.2024 WTOREK. DZIEŃ POWSZEDNI.

18.00 Za + Zofię Miera w 1 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Zacherniak Mieczysław 1986, Górny Kazimierz 2022.

 

31.01.2024 ŚRODA. WSPOMNIENIE ŚW. JANA BOSKO PREZBITERA.

18.00

PAMIĘTAJ:+ Richter Alojzy 1994, Moroń Norbert 2015, Żarnoch Konstanty 2008.

 

01.02.2024 I CZWARTEK MIESIĄCA.

16.30 Modlitwy o powołania.

17.00 Za + Kazimierza Górny w rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Piecha Anna 1988.

 

02.02.2024 PIĄTEK. ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO.

16.00 Za + Czesława Kotula.

17.30 Nabożeństwo do Św. Charbela.

18.00 Za + Wilibalda Ćwielong w rocznicę śmierci, jego rodziców i teściów.

 

03.02.2024 SOBOTA. WSPOMNIENIE ŚW. BŁAŻEJA BP. i MĘCZ.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Bernarda Niewelt, jego rodziców i teścia.

PAMIĘTAJ:+ Buchwald Helena 1993, Bober Stefania 2020.

 

04.02.2024 V NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Stefanię Bober w rocznicę śmierci, Annę i Ignacego Bober i zmarłych dziadków.

10.30 Za + Weronikę Dudek, teściów Emmę i Ewalda Dudek, za Romana Burda, teściów Annę i Czesława Burda.

13.00 Dz. Bł. z okazjin50 urodzin Kariny i Piotra Małek z prośbą o błogosławieństwo Boże

i opiekę MB Częstochowskiej.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za ++ dusze czyśćcowe.

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 21.01. – 28.01.2024.

 

 

21.01.2024 III NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Godzinki.

8.00 Za ++ dusze czyśćcowe.

10.30 Za + Agnieszkę Tworkowską na pamiątkę urodzin.

Chrzest: Kacper Grunwald.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Krystynę Owsiak.

PAMIĘTAJ:+ Lange Wanda 2000, Zaik Marta 2008, Mrozik Zofia 2012.

 

22.01.2024 PONIEDZIAŁEK. WSPOMNIENIE ŚW. RITY.

17.30 Nabożeństwo do Św. Rity.

18.00 Za + Danutę Bartnicką w 1 rocznicę śmierci.

 

23.01.2024 WTOREK. DZIEŃ POWSZEDNI.

18.00 Za + Annę Szulik.

PAMIĘTAJ:+ Moroń Emanuel 1984, Owsiak Krystyna 2017.

 

24.01.2024 ŚRODA. WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO BP. DK.

18.00 Za + Józefa i Elżbietę Zapała, rodziców z obu stron i wnuka Leszka.

 

25.01.2024 CZWARTEK. ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA APOSTOŁA.

17.30 Modlitwy o powołania.

18.00 Za + Martę i Józefa Zaik.

.

PAMIĘTAJ:+ Fros Kazimiera 1999, Mosgalik Henryk 2000, Wieteska Beata 2003, Szendzielorz Gerard 2003, Bernat Marek 2018.

 

26.01.2024 PIĄTEK. WSPOMNIENIE ŚW. BISKUPÓW TYMOTEUSZA i TYTUSA.

18.00 Za ++ dziadków z rodzin Rogoń, Szrama, Krzysztof i Kwiecień.

PAMIĘTAJ:+ Borkowski Bolesław 2002.

 

27.01.2024 SOBOTA. WSPOMNIENIE ŚW. ANIELI MERICI.

15.00 Dz. Bł. z okazji 18-tych urodzin Radosława Olszówki.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Jerzego i Elżbietę Reszka.

PAMIĘTAJ:+ Kuna Ludwik 1978, Piszczan Zofia 1987, Brachman Anna 2013.

 

28.01.2024 IV NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Norberta Moroń w 9 rocznicę śmierci, ojca Emanuela, żonę Konstantynę

i ks. Piotra Kuczmierczyka.

10.30 Za + Annę Brachman w rocznicę śmierci.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Wilhelma Skupień, żonę Emilię, 2 córki ich mężów, Ninę i Józefa Blacha,

2 synowe, ich rodziców i rodzeństwo.

PAMIĘTAJ:+ Ćwielong Wilibald 2009, Paprotny Jan 2019.

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

14.01.-21.01.2023

 

 

14.01.2024 II NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Godzinki.

8.00 W intencji Róży Różańcowej NMP z Lourdes – Anna Lorek.

10.30 Dz. Bł. za Jerzego Smyczek z okazji 70 rocznicy urodzin.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Leonarda Grunwald w rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Małek Krystian 1975.

 

15.01.2024 PONIEDZIAŁEK.

18.00 Za + Irenę Kapłanek od Małgorzaty i Władysława Góreckich z Jawornika.

PAMIĘTAJ:+ Buchwald Kazimierz 1980.

 

16.01.2024 WTOREK.

18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski w pewnej intencji.

PAMIĘTAJ:+ Dudzik Jan 1994, Tudzież Władysław 2013, Zielonka Ernest 2018,

Janocha Albert 2018.

 

17.01.2024 ŚRODA. Wspomnienie św. Antoniego, opata.

18.00 W intencji Ks. Proboszcza Seniora Henryka Kołodzieja z okazji urodzin.

PAMIĘTAJ:+ Makarowski Tadeusz 1992.

 

18.01.2024 CZWARTEK. Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

17.30 Modlitwy o powołania.

18.00 Za + Zofię i Antoniego Mrozik, syna Mariana.

PAMIĘTAJ:+ Tlałka Władysław 1977.

 

19.01.2024 PIĄTEK. Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa.

18.00 Za + Annę Przybyła w rocznicę śmierci, męża Krystiana i ich rodziców.

PAMIĘTAJ:+ Przybyła Anna 2006.

 

20.01.2024 SOBOTA. Wspom św. Sebastiana, męcz.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + + Antoniego i Klarę Bober oraz Genowefę i Franciszka Froehlich.

Chrzest: Wanda Plewa.

PAMIĘTAJ:+ Kołowrot Robert 1985.

 

21.01.2024 III NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Godzinki.

8.00 Za ++ dusze czyśćcowe.

10.30 Za + Agnieszkę Tworkowską na pamiątkę urodzin. Chrzest: Kacper Grunwald.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Krystynę Owsiak.

PAMIĘTAJ:+ Lange Wanda 2000, Zaik Marta 2008, Mrozik Zofia 2012.

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 07.01.- 14.01.2024

 

 

07.01.2024 NIEDZIELA. ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO.

7.30 Godzinki.

8.00

10.30 W intencji Róży Różańcowej MB Królowej Rodzin.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Konstantynę Groborz i Bronisławę Porała.

PAMIĘTAJ:+Piecha Karol 1975.

 

08.01.2024 PONIEDZIAŁEK.

18.00 Za + Eugeniusza Steuer od pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr.3

19.00 Wieczór Uwielbienia.

PAMIĘTAJ:+ Piontek Gertruda 1990, Henel Eryk 1994.

 

09.01.2024 WTOREK.

18.00 Za + Irenę Kapłanek od chrześniaka Piotra z dziećmi.

PAMIĘTAJ:+ Bernacki Eryk 1998, Skupień Wilhelm 1999.

 

10.01.2024 ŚRODA.

18.00 W intencji byłego Ks. Proboszcza Edwarda Nalepy z okazji urodzin.

PAMIĘTAJ:+ Piecha Ryszard 2010, Nowak Elżbieta 2011, Koj Hubert 2015,

Burda Czesław 2017.

 

11.01.2024 CZWARTEK.

17.30 Modlitwy o powołania.

18.00 Za + Ryszarda Piecha w rocznicę śmierci, żonę Anielę i 2 synów.

PAMIĘTAJ:+ Bernacka Anna 2021.

 

12.01.2024 PIĄTEK.

18.00 Za + Annę Bernacką w rocznicę śmierci, męża Antoniego.

PAMIĘTAJ:+ Kroczek Karol 1986, Grunwald Leonard 2019.

 

13.01.2024 SOBOTA.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Władysława i Genowefę Tlauka, ich rodziców, syna Henryka, córkę Elżbietę, zięciów Jerzego i Henryka.

PAMIĘTAJ:+Bober Klara 1983, Walocha Anna 1984, Porała Alojzy 1998.

 

14.01.2024 II NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Godzinki.

8.00 W intencji Róży Różańcowej NMP z Lourdes – Anna Lorek.

10.30 Dz. Bł. za Jerzego Smyczek z okazji 70 rocznicy urodzin.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Leonarda Grunwald w rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Małek Krystian 1975.

 

INTENCJE MSZALNE 31.12.2023 - 07.01.2024.

 

 

31.12.2023 NIEDZIELA. ŚWIĘTO ŚW. RODZINY.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Leszka Zapała i wujka Henryka Bluszcz w 1 rocznicę śmierci.

10.00 W intencji rodzin naszej Parafii.

16.30 Msza na zakończenie roku z nabożeństwem.

PAMIĘTAJ:+ Piontek Anna 2014.

 

01.01.2024 PONIEDZIAŁEK.UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI.

10.30

12.00 W intencji rodziny Molenda jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Częstochowskiej.

16.30

PAMIĘTAJ:+ Bernacka Anastazja 1974.

 

02.01.2024 WTOREK. Wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i dK.

18.00 Za + Anną Przybyła na pamiątkę ziemskich urodzin.

PAMIĘTAJ:+ Porwoł Gizela 2020.

 

03.01.2024 ŚRODA. Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.

18.00 Za ++ dusze czyśćcowe.

PAMIĘTAJ:+ Mandrysz Zofia 1987.

 

04.01.2024 I CZWARTEK MIESIĄCA.

17.30 Modlitwy o powołania.

18.00 Za + Eugeniusza Steuer w 30 dzień po śmierci.

 

05.01.2024 I PIĄTEK MIESIĄCA.

17.30 Nabożeństwo do Św. Charbela.

18.00 Za + Janusza Tlauka 30 dzień po śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Śpiewok Alfred 1987, Mrozik Antoni 2017.

 

06.01.2024 I SOBOTA. UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO.

8.00 W intencji misji.

10.30 Za ++ dusze czyśćcowe.

16.30 Chrzest: Maksymilian Mostowicz.

 

07.01.2024 NIEDZIELA. ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO.

7.30 Godzinki.

8.00 Za ++ dusze czyśćcowe.

10.30 W intencji Róży Różańcowej MB Królowej Rodzin.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Konstantynę Groborz i Bronisławę Porała.

PAMIĘTAJ:+Piecha Karol 1975.

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE 24.12.- 31.12.2023

 

24.12.2023 IV NIEDZIELA ADWENTU

7.30 Godzinki.

8.00 W intencji Parafian.

10.00 W intencji Hani, Emilii i Piotra Adamczyk o wiarę, nadzieję i miłość.

12.00 Za + Klarę Niewelt w 5 rocznicę śmierci, męża Walentego Niewelt.

21.00 Pasterka dla dzieci z rodzicami i starszych parafian – w intencji dzieci.

0.00 Pasterka w intencji parafian.

PAMIĘTAJ:+ Drozd Grzegorz 1978, Dziewior Alfred 1991.

 

25.12.2023 PONIEDZIAŁEK. UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO.

10.00 Za + Stanisławę Janik w 2 rocznicę śmierci

12.00 Za + Józefa Dybała.

16.00 Nabożeństwo kolędowe.

PAMIĘTAJ:+ Stokłosa Wojciech 1987, Kuczera Teresa 2010.

 

26.12.2023 WTOREK. ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, pierwszego męczennika.

8.00 Za + Izydora Kłosek, żonę Jadwigę, rodziców z obu stron, Marię i Alfreda Przygoda i syna Ryszarda.

10.00 Za + Jana Brachman w rocznice śmierci.

12.00 Za + Górników i ich bliskich. Roczek: Błażej Wojciechowski.

PAMIĘTAJ:+ Kłosek Izydor 2008, Brachman Jan 2016, Kłosek Florian 2021.

 

27.12.2023 ŚRODA. Święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Poświecenie wina.

18.00 Za + Bronisławę Sobik w 30 dzień po śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Pluta Janusz 1999.

 

28.12.2023 CZWARTEK. Święto Świetych Młodzianków.

9.00 Błogosławieństwo dzieci i matek – w intencji dzieci.

PAMIĘTAJ:+ Ordon Józef 2003, Dziewior Agnieszka 2007, Noworzyn Andrzej 2022.

 

29.12.2023 PIĄTEK. V Dzień w Oktawie Bożego Narodzenia.

18.00 Za ++ w roku 2023.

PAMIĘTAJ:+ Bernacki Franciszek 2013, Janik Stanisława 2021.

 

30.12.2023 SOBOTA. VI Dzień w Oktawie Bożego Narodzenia.

18.00 Za + Franciszka Bernackiego, ojca Józefa.

PAMIĘTAJ:+ Żarnoch Zofia 2001.

 

31.12.2023 NIEDZIELA. ŚWIĘTO ŚW. RODZINY.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Leszka Zapała i wujka Henryka Bluszcz w 1 rocznicę śmierci.

10.00 W intencji rodzin naszej Parafii.

16.30 Msza na zakończenie roku z nabożeństwem. PAMIĘTAJ:+ Piontek Anna 2014.

 

INTENCJE MSZALNE

17.12.- 24.12.2023

 

17.12.2023 III NIEDZIELA ADWENTU. GAUDETE.

7.30 Godzinki o niepokalanym Poczęciu NMP.

8.00 Za + Annę Porała, męża Benedykta.

10.00 W intencji Anny i Arkadiusza Adamczyk o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Częstochowskiej dla całej rodziny.

16.00 Nieszpory.

16.30 W intencji Mikołaja Jaremków z okazji 18 urodzin.

PAMIĘTAJ:+ Kłosek Witold 2011.

 

18.12.2023 PONIEDZIAŁEK

18.00 Roraty. Za + Witolda Kłosek w rocznice śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Paluchowski Henryk 1998, Tumula Jan 2016, Niewelt Klara 2017.

 

19.12.2023 WTOREK.

18.00 Roraty. Za + Annę Brachman.

PAMIĘTAJ:+ Zacher Alojzy 1993.

 

20.12.2023 ŚRODA. Kwartalny dzień modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

18.00 Roraty Za + Czcicieli Różańca Św. za tych czcicieli, którzy w tym roku odeszli do Domu Ojca.

 

21.12.2023 CZWARTEK.

17.30 Modlitwy o powołania.

18.00 Roraty. Za + Norberta Groborz w 2 rocznicę śmierci, żonę Helenę.

PAMIĘTAJ:+ Golik Joanna 1980, Porała Anna 1994, Dybała Józef 2013, Król Jan 2017.

 

22.12.2023 PIĄTEK. Kwartalny dzień modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

18.00 W intencji rodziny Danuty i Stefana Klyszcz.

PAMIĘTAJ:+ Bernacki Józef 1998, Kołodziej Emilia 2006, Nowakowska Marta 2009.

 

23.12.2023 SOBOTA. Kwartalny dzień modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Annę Bernacką w rocznicę śmierci, rodziców Małgorzatę i Franciszka Brachman, braci Antoniego i Alojzego , siostrę Anielę.

PAMIĘTAJ:+ Bernacka Zofia 1992, Kapol Aniela 1998, Nowak Józef 2002, Biernacka Anna 2021.

 

24.12.2023 IV NIEDZIELA ADWENTU.

7.30 Godzinki.

8.00 W intencji Parafian.

10.00 W intencji Hani, Emilii i Piotra Adamczyk o wiarę, nadzieję i miłość.

12.00 Za + Klarę Niewelt w 5 rocznicę śmierci, męża Walentego Niewelt.

21.00 Pasterka dla dzieci z rodzicami i starszych parafian.

0.00 Pasterka w intencji parafian.

PAMIĘTAJ:+ Drozd Grzegorz 1978, Dziewior Alfred 1991.

 

 

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

10.12.- 17.12.2023

 

 

10.12.2023 II NIEDZIELA ADWENTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Annę Bober, męża Ignacego, córkę Stefanię, Różę i Wincentego Bernacki za ich rodziców i rodzeństwo.

10.00 Za + Jana i Gertrudę Piontek.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Jerzego Pilz w 1 rocznicę śmierci.

 

11.12.2023 PONIEDZIAŁEK. WSPOMNIENIE ŚW. DAMAZEGO PAPIEŻA.

18.00 Roraty. Za + Gizelę Porwoł i wnuczkę Judytę.

 

12.12.2023 WTOREK. WSPOMNIENIE MB z GUADELUPE.

18.00 Roraty. Za + Tadeusza Trzop w rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Piecha Alfred 2014.

 

13.12.2023 ŚRODA. WSPOMNIENIE ŚW. ŁUCJI dziewicy i męczennicy.

18.00 Roraty – Za ++ parafian zaleconych w wypominkach listopadowych i ze skarbonki.

 

14.12.2023 CZWARTEK. DZIEŃ POWSZEDNI.

17.30 Modlitwy o powołania.

18.00 Roraty – w intencji Misji i Misjonarzy.

PAMIĘTAJ:+ Horny Agnieszka 2021.

 

15.12.2023 III PIĄTEK MIESIĄCA POŚWIĘCONY MIŁOSIERDZIU BOŻEMU. WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA prezbitera i doktora Kościoła.

18.00 Roraty. W intencji Krystyny Twardawa z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo

i opiekę MB Częstochowskiej.

PAMIĘTAJ:+ Bernacka Róża 1997.

 

16.12.2023 SOBOTA. DZIEŃ POWSZEDNI.

8.00 Roraty dla dorosłych i młodzieży w intencji parafian.

17.30 Wystawienie i adoracja.

18.00 Za + Renatę Bober ofiarowana od córki Grażyny z rodziną.

PAMIĘTAJ:+ Plesz Jan 1995, Czempiel Rajmund 1997.

 

17.12.2023 III NIEDZIELA ADWENTU. GAUDETE.

7.30 Godzinki o niepokalanym Poczęciu NMP.

8.00 Za + Annę Porała, męża Benedykta.

10.00 W intencji Anny i Arkadiusza Adamczyk o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Częstochowskiej dla całej rodziny.

16.00 Nieszpory.

16.30 W intencji Mikołaja Jaremków z okazji 18 urodzin.

PAMIĘTAJ:+ Kłosek Witold 2011

 

 

INTENCJE MSZALNE

3.12.- 10.12.2023

 

3.12.2023 I NIEDZIELA ADWENTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Dz. Bł. z okazji 65 urodzin Mieczysława.

10.00 Za + Agnieszkę Tworkowską w drugą rocznicę śmierci.

16.00 Nieszpory.

16.30 Z okazji 55 urodzin mamy i 30 urodzin córki oraz z okazji 3 urodzin wnuczki Maji

o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Częstochowskiej dla całej rodziny.

PAMIĘTAJ:+ Smyczek Marcin 1987, Tworkowska Agnieszka 2021.

 

4.12.2023 PONIEDZIAŁEK. WSPOMNIENIE ŚW. BARBARY dziewicy i męczennicy.

9.00 Barbórka w intencji górników i za ich rodziny za tych którzy ulegli wypadkom o zdrowie błogosławieństwo Boże opiekę MB Częstochowskiej i pomoc św. Barbary.

PAMIĘTAJ:+ Pluta Regina 1999, Węgrzyk Franciszek 2019, Oleś Jan 2022.

 

5.12.2023 WTOREK. DZIEŃ POWSZEDNI.

18.00 Roraty. Za + Franciszka Węgrzyk w rocznicę śmierci.

Za + Jana Oleś w 1 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Piecha Eryka 2003.

 

6.12.2023 ŚRODA. WSPOMNIENIE ŚW. MIKOŁAJA BP.

18.00 Za + Rodziców Gertrudę i Jana Depczyński i rodziców z obu stron.

PAMIĘTAJ:+ Kieś Bonifacy 1993.

 

7.12.2023 CZWARTEK. WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO BP i DK.

17.30 Modlitwy o powołania.

18.00 Roraty – za + Leszka Olchawskiego.

 

8.12.2023 PIĄTEK. UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP.

12.00-13.00 Godzina Łaski.

18.00 Roraty. Za + dziadków Piecha, Smyczek, Kulik, Benek.

PAMIĘTAJ:+ Piecha Marta 1978.

 

9.12.2023 SOBOTA. WSPOMNIENIE ŚW. JUANA DIEGO CUAUHTLATOATZIN.

17.30 Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

18.00 Za + Andrzeja Noworzyn w 1 rocznicę śmierci, + Różę Bernacką w rocznicę śmierci, męża Wincentego, rodziców z obu stron.

PAMIĘTAJ:+ Piontek Jan 1978, Langer Maria 1984, Pilz Jerzy 2022.

 

10.12.2023 II NIEDZIELA  ADWENTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Za + Annę Bober, męża Ignacego, córkę Stefanię, Różę i Wincentego Bernacki za ich rodziców i rodzeństwo.

10.00 Za + Jana i Gertrudę Piontek. Chrzest: Luiza Groborz.

16.00 Nieszpory.

16.30 Za + Jerzego Pilz w 1 rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Bober Anna 2020.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

26.11.- 3.12.2023

 

26.11.2023 NIEDZIELA. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.

7.30 Godzinki.

8.00 W intencji Marii Brzoza z okazji 75 urodzin o Boże błogosławieństwo, opiekę MB Częstochowskiej a szczególnie dar zdrowia dla całej rodziny.

10.00 W intencji Ruty Smyczek z okazji 80 urodzin.

Nieszpory Odpustowe w Golejowie.

16.30 Za + Michała Zaik w 5 rocznicę śmierci, ojca Jana i + dziadków.

 

27.11.2023 PONIEDZIAŁEK.

18.00 Za + Jana i Gertrudę Richter.

19.00 Wieczór uwielbienia.

PAMIĘTAJ:+ Kapol Zofia 1998, Śpiewok Cecylia1994.

 

28.11.2023 WTOREK.

18.00 Za + Jana Molenda.

PAMIĘTAJ:+ Toszek Anna 2001, Zator Jerzy 2004, Molenda Jan 2011.

 

29.11.2023 ŚRODA.

18.00 Za + Gabriela od rodziny Merch.

PAMIĘTAJ:+ Klyszcz Henryk 2014, Małek Henryk 2016.

 

30.11.2023 CZWARTEK.

16.30 Modlitwy o powołania.

17.00 Za + Henryka Klyszcz w rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Holewik Eugeniusz 1984.

 

1.12.2023 PIĄTEK.

18.00 Za + Janinę i Henryka Małek i rodziców.

 

2.12.2023 SOBOTA.

15.00 W intencji ministrantów ich rodziców i rodzeństwa przez wstawiennictwo

Św. Tarsycjusza o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

17.30 Wystawienie i adoracja.

18.00 Za + Henryka Bluszcz.

Za + Józefa Smołka w rocznicę śmierci.

PAMIĘTAJ:+ Kłosek Józef 1989, Smołka Józef 1994

 

3.12.2023 I NIEDZIELA ADWENTU.

7.30 Godzinki.

8.00 Dz. Bł. z okazji 65 urodzin Mieczysława.

10.00 Za + Agnieszkę Tworkowską w drugą rocznicę śmierci.

16.00 Nieszpory.

16.30 Z okazji 55 urodzin mamy i 30 urodzin córki oraz z okazji 3 urodzin wnuczki Maji

o Boże błogosławieństwo i opiekę MB Częstochowskiej dla całej rodziny.

PAMIĘTAJ:+ Smyczek Marcin 1987, Tworkowska Agnieszka 2021.